Партнери Національної федерації бойового хортингу України


Партнер НФБХУ: ДЕРЖАВНИЙ ПОДАТКОВИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Національна федерація бойового хортингу України уклала офіційну угоду про спільну діяльність з Університетом державної фіскальної служби України. Предметом угоди є забезпечення спільної діяльності в досягненні високих спортивних досягнень з бойового хортингу. Університет ДФС України буде надавати можливість участі спортсменів НФБХУ в обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях, що проводяться за участю федерації.

  Офіційний сайт партнера: http://www.nusta.edu.ua/

Угода про спільну діяльність Університету державної фіскальної служби України та Національної федерації бойового хортингу України

 

Професійний дизайнер - ЄРЕСОВА СВІТЛАНА ВОЛОДИМИРІВНА. Рекомендовано Національною федерацією бойового хортингу України!

Національна федерація бойового хортингу України представляє дизайнера - Світлану Володимирівну Єресову, яка є розробником офіціальних емблем нашої організації. Ми раді співпрацювати зі справжніми професіоналами своєї справи, і рекомендуємо всім іншим нашим партнерам та знайомим у разі необхідності розпочати співпрацю зі Світланою Володимирівною. Висока якість та новітній підхід у розробці емблематики, допомога та художнє оформлення поліграфічної продукції, образне малювання для дитячих книжок, розробка під ключ фахових дизайнерських проектів для державних структур, органів місцевого самоврядування і громадських організацій, розробка зображень на рекламні білборди, художнє оформлення шкільних підручників, посібників, авторських видань для письменників і поетів, створення рекламних проектів для концертної діяльності, працівників культури, мистецтва та народної творчості.

Надаємо контакти для проведення консультацій і оформлення заказів: тел. 050-385-39-51, E-mail: lissaeresova@gmail.com

ЄРЕСОВА СВІТЛАНА ВОЛОДИМИРІВНА - високий професіонал, який відповідає за якість своєї роботи!


Веб-дизайнер, якісне виготовлення та супроводження сайтів - КОРЕЦЬКИЙ ІГОР ВОЛОДИМИРОВИЧ. Рекомендовано Національною федерацією бойового хортингу України!

Національна федерація бойового хортингу України представляє професійного веб-дизайнера - Ігора Володимировича Корецького, який є розробником офіціальних сайтів нашої організації. Ми раді співпрацювати зі справжніми професіоналами своєї справи, і рекомендуємо всім іншим нашим партнерам та знайомим у разі необхідності розпочати співпрацю з Ігором Володимировичем. Висока якість та новітній підхід у розробці сайтів під ключ, а також професійне супроводження і наповнення офіційних сайтів підприємств і організацій різних форм власності гарантується професіоналом своєї справи з 30-ти річним стажем у даній сфері.

Надаємо контакти для проведення консультацій і оформлення заказів: тел. 067-567-34-12, E-mail: i.koreckiy@gmail.com


  

    Художник-баталіст Євгенія Дерлеменко з тематикою творчості - український бойовий хортинг    


Замовлення картин із зображенням тематики українського національного виду спорту бойового хортингу
 

Контактні дані: E-mail: hortingart@gmail.com, тел.: 093-199-70-50 моб.
Дерлеменко Євгенія Вікторівна

Євгенія Вікторівна Дерлеменко, український художник-баталіст почала малювати з раннього дитинства у 4 роки. З 5 років пішла в київську дитячу художню школу № 11, навчалась там 10 років та закінчила у 1996 році. У 2001 році закінчила Київський Державний інститут декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука. Має у своєму творчому арсеналі багато відомих картин на різні художні теми. В рік заснування в Україні національного виду спорту бойвого хортингу обрала тематикою своєї творчості відродження козацьких бойових традицій українського народу від славетної Запорізької Січі до сучасного виду спорту бойового хортингу.