Вітаємо всіх членів Національної федерації бойового хортингу України з Новим 2022 роком

Шановні спортсмени, тренери, судді, батьки наших учнів, усі прихильники бойового хортингу!
Завершився рік, який приніс нам багато успіху, перемог, допоміг сформувати плани на майбутній розвиток. Прийшов рік тигра. Тигр — це сильна та могутня тварина, яка може досягти своєї цілі всього лише одним стрибком. Нехай Новий рік стане для нас успішним і багатим на хороші події і знайомства, бажання і можливості. Ми вміємо розділити радісні моменти з близькими людьми. Бажаю здоров'я, миру, удачі і благополуччя. Нехай Новий рік принесе радість, щастя і позитивні зміни для процвітання нашої прекрасної федерації. Календарний план спортивних заходів, якій ми запланували в наступному році, ми обов'язково виконаємо, проведемо ще більше змагань для наших дітей, юнаків, юніорів та дорослих. Тренерський колектив федерації успішно сформувався, і це показали останні змагання в Трускавці, Кропивницькому, Харкові та інших містах України. Велика кількість талановитих спортсменів на усіх наших заходах говорить про те, що ми ідемо істинним шляхом розвитку, гарно популяризуємо свій національний вид спорту. Вітаю з Новим роком! Бажаю, щоб майбутній рік приніс нам багато радощів, і щоб кожен день дарував нам посмішку і частинку добра. Нехай все, що ми планували, обов'язково збудеться: все те, що хотіли почати, - почнеться, а що хотіли закінчити - закінчиться. Нехай наступного року ми всі станемо щасливішими, добрішими і уважнішими до гарних людей, що нас оточують, а світ гостинно відкриє нам нові двері до перспективи!
Бажаю Вам міцного козацького здоров'я, родинного щастя та добробуту. Нехай Новий 2022-ий рік принесе Вам, любі діти, щастя, добро та благополуччя! Успіхів, нових звершень, світлих думок та Божого благословіння Вам та Вашим родинам! Нехай рік наступний буде сповнений натхнення, наснаги та творчої енергії. Нехай на вашому святковому столі буде хліб і до хліба! Нехай наша спільна праця сприятиме подальшому розвитку нашої Федерації та піднесенню рівня бійців-патріотів, захисників Батьківщини в Україні! Бережіть в серці все, чому навчає БОЙОВИЙ ХОРТИНГ. Будьте людяними та поважними. Шануйте свою родину та друзів. Захищайте слабкого. Допомагайте бідному. Любіть і поважайте мати і батька, свій рідний дім та свою Батьківщину. Будьте патріотами України.
Будьте здорові та кохані! З повагою до маленьких спортсменів бойового хортингу! Щиро вітаю Вас зі світлим Святом Різдва Христового! Рік, що минає, приніс кожному з нас чимало приємних миттєвостей і незабутніх вражень. Хай у наступному році їх буде набагато більше. Від душі бажаю, щоб наступний рік Тигра приніс із собою у подарунок Вам і Вашим сім'ям тепло, спокій і любов. Щоб у Ваших душах ніколи не згасав вогонь надії, любові і добра! Нехай завжди з Вами буде Господь, а дорогу у майбуття нехай Вам осяває яскрава Різдвяна Зірка!
Колектив Федерації, Президія НФБХУ вітає Вас із Новим 2022 роком та Різдвом Христовим! Хочу, щоб життєві труднощі та негаразди не збили Вас із обраного шляху і Ви зуміли протистояти всім витівкам непередбачуваної долі. А Фортуна хай супроводжує всі миті вашого життя і допомагає у здійсненні найнеймовірніших задумів. Бережіть і цінуйте знайдене кохання, а якщо ще не зустріли - пильнуйте! Адже хто шукає - обов'язково знаходить. Щиро зичимо вам, дорогі друзі, щастя, добра і злагоди. Нехай осяйна різдвяна зоря об’єднає усіх нас – і тих, хто зустрічає ці свята в дружньому сімейному колі, і тих, хто знаходиться далеко від рідної домівки, – чистим світлом незгасних людських чеснот та цінностей. Нехай в кожній родині панує мир і спокій. Будьмо оптимістами, будьмо будівничими добрих справ на користь Україні! Минулий рік дав нам можливість зареєструвати декілька підрозділів федерації, офіційно впровадити бойовий хортинг в систему освіти та налагодити внутрішню стабільну роботу з усіма осередками в областях України. Дякую всьому працюючому колективу і кожному, хто підтримав мене на даному відповідальному етапі розвитку, тренерам та представникам федерації. Ми заснували методику бойового хортингу та разом досягли того, що не зробиш ні за які гроші, тільки спільною працєю справжніх людей, які працюють в нашій команді. Бажаю Вам успіхів у наступному році, покращення суспільного рівня, спортивних результатів та щастя в особистому житті. Ми сильні тому, що ми разом! Живемо в Україні - працюємо на Україну! Ми будемо справжнім гідним прикладом для хлопчиків та дівчаток, які займаються в спортивних залах і в нас навчаються! Ми збудуємо найсильнішу федерацію в Україні, тому що МИ - КОМАНДА УКРАЇНЦІВ! У добру путь – у Новий рік! І не боїмося ми того Тигра!
З гордістю за наш колектив, зі щирою повагою до кожного!
Президент НФБХУ, Едуард Єрьоменко.