ДРУГИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТРЕНЕРСЬКО-СУДДІВСЬКИЙ СЕМІНАР З БОЙОВОГО ХОРТИНГУ, м. КИЇВ, 26–27 лютого 2022 року

ДРУГИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТРЕНЕРСЬКО-СУДДІВСЬКИЙ СЕМІНАР З БОЙОВОГО ХОРТИНГУ, м. КИЇВ, 26–27 лютого 2022 року
Шановні представники бойового хортингу в Україні, члени Національної федерації бойового хортингу України. Запрошуємо Вас взяти участь у Другому всеукраїнському тренерсько-суддівському семінарі з бойового хортингу, який проводиться з 26 по 27 лютого 2022 року у м. КиєвіМісце проведення: м. Київ, провулок Делегатський, 1/28, спортивний зал ЗОШ № 1 м. Києва. Офіційний сайт школи - https://first-school.org.ua/Трансфер: від станції метро Лук’янівська пройти пішки 15 хвилин у бік обласної лікарні. Розміщення учасників: є можливість розміститися в хостелах у районі метро Лук’янівська, це питання допоможе вирішити заступник голови оргкомітету Биченко Є. Л., а також питання з розміщенням можна вирішувати самостійно.
Голова оргкомітету – Єрьоменко Е. А., президент федерації;
Заступник голови оргкомітету – Биченко Є. Л., президент Шевченківської районної федерації бойового хортингу в м. Києві;
Заступник голови оргкомітету – Карасевич С. А., голова тренерської колегії федерації;
Головний секретар оргкомітету – Жарий М. В., секретар федерації.
Практичні заняття з питань тренування та суддівства у системі бойового хортингу проходять під керівництвом президента Національної федерації бойового хортингу України Єрьоменка Едуарда Анатолійовича. 
ПИТАННЯ ДЛЯ ВИВЧЕННЯ МАТЕРІАЛУ:
1. Тренерська діяльність, організація занять та суддівство змагань у розділах «Рукопашна сутичка – Карасевич Сергій Анатолійович, голова тренерської колегії, суддя міжнародної категорії, майстер спорту України.
2. Тренерська діяльність, організація занять та суддівство змагань у розділах «Борцівська сутичка» – Близнюк Олександр Васильович, президент Київського клубу бойового хортингу «Борець», суддя міжнародної категорії, майстер спорту України.
3. Вивчення формальних комплексів бойового хортингу та суддівство змагань у розділі «Форма» – Гречаний Олександр Миколайович, суддя міжнародної категорії, майстер спорту України. 
4. Вивчення прикладних прийомів самооборони системи бойового хортингу та суддівство змагань у розділі «Самозахист» – Шевчук Ігор Володимирович, суддя національної категорії, майстер бойового хортингу. 
Попередні заявки на участь у семінарі подаються від керівників структурних підрозділів Національної федерації бойового хортингу України і присилаються на електронну пошту:
world.horting@gmail.com. Попереднє підтвердження про приїзд учасників та інші питання щодо організації заходу узгоджуються за телефонами: 0677009858, 0938896757 – Карасевич Сергій Анатолійович; 0632257837, 0502268509 – Гречаний Олександр Миколайович.Фотогалерея Першого всеукраїнського тренерсько-суддівського семінару з бойового хортингу, м. Київ, 25-26 вересня 2021 року